В останні дні грудня та на початку січня в супермаркетах можливий масовий обрахунок на касах.

Це пов’язано з тим, що персонал магазинів часто так святкує Новий рік, що забуває міняти цінники з акцій на звичайні.

Про це розповів виконавчий директор Спілки споживачів України Максим Несміянов. “У багатьох супермаркетах персонал починає капітально пиячити за три дні до Нового року, там починається просто дурдом”, – заявив він.

За словами експерта, у передноворічні дні та відразу після Нового року продажі в супермаркетах стрімко зростають. Обіг може збільшитись у 3-4 рази порівняно зі звичайним обсягом.

Найчастіше в супермаркетах проходять передсвяткові акції, товари продають із великими знижками, але через велике навантаження на співробітників та людський фактор часто буває так, що після закінчення акцій цінники у торговому залі залишаються колишніми.

“Цінники в магазині ніхто не оновлює. Потрібно бути готовим до того, що вони можуть не збігтися з ціною, яку пробивають на касі. Цінники залишаються зі старими акціями”, – попередив Несміянов.

“У такому разі потрібно кликати адміністратора, повідомляти, що така історія, нехай повертають різницю. Не хочуть – нехай викликають поліцію за фактом обрахунку на касі”, – порекомендував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: