АТ “Укрзалізниця” оголосило тендер на пошук партнера для розробки проектно-кошторисної документації пасажирських платформ проекту Kyiv City Eхpress.

За даними в системі ProZorro, очікувана вартість закупівлі становить 64,27 млн грн, кінцевим строком подання пропозицій вказано 17 лютого, а сам аукціон заплановано на 18 лютого.

За умовами тендеру, компанія-переможець до кінця року має спроектувати близько 60 залізничних платформ для 30 станцій та зупиночних пунктів у Києві та області, які стануть частиною проекту Kyiv City Eхpress.

Зокрема, йдеться про архітектурно-будівельні рішення та рішення щодо інженерних споруд і мереж, повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”.

“Під час розробки проєктно-кошторисної документації мають бути враховані потреби й маломобільного населення. Зокрема, встановлено пандуси, пішохідні переходи через колії та тактильну навігацію”, – зазначається у повідомленні.

Також мають бути передбачені турнікетні системи, інформаційні табло, камери відеоспостереження, засоби екстреного виклику допомоги та енергоефективне освітлення.

Усі платформи мають бути обладнані навісами, альтернативними джерелами енергопостачання та підігрівом частини платформ — шириною 1 метр від краю.

Крім того, на всіх платформах мають бути урни для роздільного сміття та велопаркувальні майданчики.

При цьому при проєктуванні перевага має надаватися матеріалам та конструкціям вітчизняного виробництва.

Як повідомлялося, “Укрзалізниця” допустила три компанії до участі в тендері на закупівлю 80 пасажирських електропоїздів для приміських та регіональних перевезень очікуваною вартістю понад 31,4 млрд грн.

За даними в системі Prozorro, до етапу розгляду тендерних пропозицій на вказаному тендері допустили ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод, швейцарську компанію Stadler Bussnang AG, а також ТОВ “Ленд Холдинг”, яке пропонує електропоїзди виробництва компанії Hitachi Rail по 12,29 млн євро (без ПДВ) за штуку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: