Порівняно з 2020 роком, виділена на відомство сума зросла на 2,6 млрд грн. Законодавством загальну чисельність СБУ закріплено на рівні 27 тис. осіб.

Для забезпечення функціонування Служби безпеки України (СБУ) у 2021 році було виділено майже 14,83 млрд грн. Кошти відомству направили із загального фонду державного бюджету країни. Про це йдеться у відповіді СБУ на запит Фокуса.

У 2020 році, розповіли в службі, на їхню діяльність із держбюджету виділили 12,23 млрд грн, тобто на 2,6 млрд грн менше, ніж у 2021 році.

На питання Фокуса про кількість їхніх співробітників станом на 1 січня 2022 року у відомстві наголосили, що профільним законодавством затверджено загальну чисельність СБУ у 27 тис. осіб у звичайний час та в 31 тис. під час особливого періоду (крім військового стану). Під час військового стану чисельність СБУ регулюється мобілізаційним планом України на особливий період. Утім, відомостей про фактичну укомплектованість служби та її підрозділів у відомстві не повідомили, заявивши, що ця інформація підлягає захисту відповідно до ЗУ “Про державну таємницю” і її розголошення може завдати істотних збитків інтересам національної безпеки.

Зазначимо, у відповідь на інший запит Фокуса в СБУ розповіли, що заробітна плата керівника відомства Івана Баканова за 2021 рік склала 1,5 млн грн. Найбільше – 285 тис. грн – йому заплатили в грудні. Сумарна заробітна плата керівництва СБУ за 2021 рік склала 5,7 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: