В Україні знизилася зайнятість ліжок з киснем у COVID-лікарнях – тепер вона нижча за рівень червоної зони епіднебезпеки. Про це заявив голова МОЗ Віктор Ляшко у середу, 24 листопада.

“Ми фіксуємо спад тижневої кількості госпіталізацій хворих на коронавірусну хворобу в кожній області. З понеділка зайнятість ліжок з киснем у кожному з регіонів уже менша за індикаторний показник червоного рівня епідемічної небезпеки – 65%. До цього такий показник востаннє у нас був 30 вересня”, – сказав Ляшко.

Зараз усі лікарні, відведені для лікування COVID-хворих, забезпечені киснем у повному обсязі.

“Наразі в Україні працюють 26 підприємств, які виробляють орієнтовний сумарний обсяг кисню для лікарень у розмірі 436 тонн на добу. Починаючи з січня 2021 року до сьогодні медичними установами було використано 2 458 700 тонн рідкого та газоподібного кисню. І це дозволило забезпечити лікування 496 391 пацієнта”, – додав Ляшко.

При цьому середній відсоток зайнятих ліжок в країні станом на 23 листопада становить 53,1%. Найвища заповненість – в Івано-Франківській та Закарпатській областях (понад 60%), найменша – у Луганській (42%) та Чернівецькій (36,4%).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: