У центральних органах виконавчої влади потрібно провести перевірку, оскільки за останні 5 років зарплати держслужбовців зросли утричі, а якість роботи не покращилася.

Таку думку висловив заступник Міністра фінансів України Роман Єрмоличев під час виступу на круглому столі «Реформа оплати праці на державній службі в Україні». «Реформа державного управління має пройти функціональне обстеження центральних органів виконавчої влади, оптимізацію їх структури та чисельності держслужбовців. Адже в системі державної служби за 5 років видатки на оплату праці працівників державних органів збільшено утричі. Водночас, як ми бачимо, чисельність держслужбовців залишилась без змін, відсутні також суттєві якісні зміни у їх діяльності», ‒ наголосив Роман Єрмоличев.

За словами представника Мінфіну, реформування системи оплати праці державних службовців має привести до ефективності та якості діяльності таких працівників – або ж мотивувати спеціалістів із бізнесу прийти на їхнє місце.

Тим часом, прем’єр-міністр Денис Шмигаль заробив у жовтні 58 тис. 797,63 грн., а з урахуванням податків та зборів отримав 47 тис. 332,1 грн. До цієї цифри увійшли оклад, зарплата за час відрядження та індексація.

Раніше повідомлялося, що за період із січня по вересень нинішнього року середньомісячна заробітна плата штатних працівників у Києві склала 19 811 гривень. Це на 45,6% більше, ніж загалом у країні (13 604 гривень).

«Чорні» зарплати «в конвертах» стали найбільшою схемою мінімізації податків у 2020 році, яка призвела до недоотримання до держбюджету 110-150 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: