Глава Києва Віталій Кличко допускає, що вакцинація від коронавірусу в столиці може стати примусовою. Про це в п’ятницю, 1 жовтня, він заявив в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

Мер зазначив, що якщо жителі мегаполісу хочуть вільно їздити в громадському транспорті або зайти в громадський заклад, їм необхідно зробити щеплення.

“Ми не хочемо доводити до примусової вакцинації, а перейдімо до того, що якщо ви хочете їздити в громадському транспорті, то без вакцинації ви цього не зможете зробити. Якщо ви хочете піти в громадські заклади, то також без вакцинації ви цього не зможете зробити. Це як примусово, але це турбота про найцінніше – здоров’я людей”, – заявив Кличко.

Мер зазначив, що в столичних лікарнях на цей час знаходяться 1200 осіб у важкому стані під киснем. При цьому в місті провакциновані 1 млн 800 тисяч осіб.

Нагадаємо, що раніше вчені порівняли ефективність вакцин і імунітету проти COVID-19. Вакцинація особливо важлива для людей похилого віку, так як забезпечує більш сильний захист від інфекції, госпіталізації і смерті, ніж природний імунітет.

Раніше повідомлялося, що у частини перехворілих на коронавірус не з’являються антитіла, тому вони не захищені від повторного зараження і потребують вакцинації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: