Комунальне підприємство (КП) “Київпастранс” має намір закупити 137 повністю низькопідлогових тролейбусів із можливістю автономного ходу до 20 км, у тому числі 65 – довжиною понад 11,9 м та 72 – більше 18,5 м.

Згідно з оголошенням про проведення відповідного тендеру в системі ProZorro, очікувана ціна закупівлі становить 1,62 млрд грн, передає Інтерфакс-Україна.

Тролейбуси виставляються одним лотом, кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 30 грудня 2021 року, аукціон заплановано на 4 лютого 2022 року.

Умовами розрахунку за товар передбачена можливість 30% авансу. Ціна є єдиним критерієм вибору переможця тендеру.

Серед технічних вимог – випуск тролейбусів не раніше 2021 року, наявність кондиціонера, системи відеоспостереження у салоні. Великі тролейбуси (12-метрові) повинні вміщувати не менше 77 пасажирів, у тому числі 28 сидячих та одне для колісного крісла, а особливо великі (18,5 м) – відповідно не менше 145 осіб, 40 та одне для колісного крісла.

В Україні низькопідлогові тролейбуси великого та особливо великого класу (зчленовані) з автономним ходом випускає, зокрема, Луцький автозавод корпорації “Богдан”, який зараз зосередився на випуску тролейбусної техніки і вже постачав столиці свої тролейбуси.

Модельна лінійка львівської корпорації “Електрон” також включає 12-метрові тролейбуси (був проект та 18,7-метрового), а наприкінці минулого року модель 12-метрового тролейбуса з автономним ходом представила корпорація “Еталон”. Проте великих поставок цієї тролейбусної техніки Україною не було.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: