Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) відзначає, що в усьому світі спостерігається недовіра до вакцинації від коронавірусу. Експерти ВООЗ побоюються провалу кампанії, так як це негативно вплине й на інші програми вакцинації. Про це заявила представник ВООЗ в РФ Меліта Вуйнович.

“Те, що ми бачимо зараз по всьому світу, по всіх країнах, – це криза довіри. Це криза довіри між населенням і державою. Ми дуже стурбовані, тому що, якщо зараз провалиться по всьому світу вакцинація проти коронавірусу, це катастрофічно впливатиме й на всі інші програми імунізації. Так що втрачаємо найголовнішу інтервенцію, втручання, яке нам дозволяє боротися проти інфекційних захворювань”, – сказала Вуйнович на онлайн-засіданні в рамках V Національної асамблеї Захищене покоління.

Вона розповіла про чотири складові, які впливають на довіру.

Перш за все, на думку експерта, це пряма комунікація з населенням. Потім важливим є джерело інформації, за допомогою якого формується думка громадян. Третє – це оточення, і, нарешті, останнє – приклад влади і медиків.

Вуйнович окремо підкреслила, що люди будуть із більшою довірою ставитися до вакцинації, якщо побачать, як щеплюються політики й лікарі.

Відзначимо, як заявив глава МОЗ України Максим Степанов, алергія на COVID-вакцину є у 1,2% українців.

ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: