У світі вакцинували більш як 268 мільйонів осіб, і поки не зареєстровано жодного летального випадку від препаратів проти коронавірусу. Про це в п’ятницю, 12 березня, заявили у Всесвітній організації охорони здоров’я, пише ТАСС.

“До сьогоднішнього дня не було виявлено жодного випадку смерті, викликаного вакцинами від COVID-19”, – заявив представник організації Тарік Яшаревич.

За його словами, “ВООЗ в курсі того, що як запобіжний захід кілька країн в Європейському союзі призупинили використання конкретної партії вакцини AstraZeneca, що розподіляється в ЄС, на основі повідомлень про рідкісні порушення згортання крові у людей, які отримали вакцину з цієї конкретної партії”. Яшаревич, додав, що “це рішення було прийнято як запобіжний захід до того моменту, поки не завершиться повне розслідування”.

Він нагадав висновки Європейського агентства лікарських засобів, яке напередодні заявило, що “користь від вакцини продовжує переважувати ризики, і вакцина може продовжувати застосовуватися під час проведення розслідування тромбоемболічних подій”.

Представник ВООЗ наголосив, що “вакцинація від COVID-19 не знизить смертність від інших причин”. “Смерті з інших причин продовжаться, в тому числі після вакцинації, але не маючи до неї відношення”, – зауважив Яшаревич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: