Найбільш небезпечні напрямки: Житомирська траса, Буча-Ірпінь-Гостомель та північ Вишгородського району

Найбільш небезпечні напрямки в Київській області: Житомирська траса, Буча-Ірпінь-Гостомель та північ Вишгородського району.

Російські окупанти продовжують накопичувати велику кількість військ та техніки. Постійні тривоги можливого авіанальоту майже по всій області. В усіх районах Київщини йде боротьба з диверсійними групами.

Бучанський район: Окупанти продовжують обстріл Ірпеня, Гостомеля. В Бородянці в результаті обстрілів та авіаударів великі руйнування житлового сектору та інфраструктури.

Евакуювали близько 200 людей. Є інформація про формування нових колон загарбника. Українські військові дають відсіч.

Бориспільський район: Триває боротьба з диверсантами загарбника. Ситуація стабільна та контрольована. Комунальні служби та об’єкти інфраструктури працюють у штатному режимі.  Укріплюються кордони району.

Фастівський район: Інфраструктура ціла. Руйнувань немає. Йде боротьба з диверсантами. У зв’язку з можливим наступом окупантів готується можлива евакуація деяких сіл Боярської громади.

Білоцерківський район: Триває боротьба з диверсантами загарбника.

Вишгородський район: Північ району окупований ворогом. Поліська, Димерська, Іванківська громади на межі гуманітарної катастрофи. Йде постійне перегрупування сил загарбника. До району надходить гуманітарна медична та продуктова допомога.

Вирішується питання доставлення гуманітарки до окупованих громад.

Броварський район: Зафіксовано пересування ворожої техніки на півночі Баришівської та на південному сході Калитянської громади. В селищі Русанів Великодимерської громади відсутні електропостачання та  газопостачання.

Також є руйнування близько 20 приватних житлових будинків. Планується евакуація.

Обухівський район: Йдуть роботи з відновлення інфраструктури та надання необхідної допомоги населенню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: