Україна наполягає на тому, що її суверенітет – це право українців

Курс України на членство у НАТО та ЄС не зміниться під зовнішнім тиском РФ. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає УНІАН.

“Я переконаний, що курс на членство України в ЄС та НАТО, який обрав і підтримав український народ, не зміниться під зовнішнім тиском. Тільки народ України визначатиме майбутнє нашої країни і зараз у контексті “нових-старих” вимог Росії щодо припинення розширення НАТО на схід. Ми розуміємо, що він (Володимир Путін) насамперед говорить про Україну”, – сказав Кулеба.

Кулеба зазначив, що на всіх зустрічах Україна йшла на поступки, і навів приклад, що 13 грудня він сказав про це помічниці державного секретаря США з питань Європи та Євразії Карен Донфрід та міністру закордонних справ Німеччини Анналене Бербок.

“На всіх зустрічах… я акцентував увагу на тому, що ці домагання, ці вимоги Путіна мають бути категорично та беззастережно відкинуті, бо ніхто крім українського народу та самих цих об’єднань – ЄС та НАТО – не повинен вирішувати долю наших відносин”, – наголосив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: