Міністерство охорони здоров’я, праці і добробуту Японії призупинило використання 1,63 мільйона доз вакцин від коронавірусу виробництва американської компанії Moderna, в складі яких виявлені домішки. Про це в четвер, 26 серпня, повідомило агентство Kyodo.

За даними експертів відомства, розмір часток домішки становить кілька міліметрів. Неякісні препарати були виготовлені в Іспанії. Їх виявили у восьми японських центрах COVID-вакцинації в п’яти префектурах, включаючи Токіо. Наявність сторонніх речовин підтверджено в 39 флаконах.

У зв’язку з цим міністерство відкликало всі дози з трьох партій, які були зроблені на одній виробничій лінії в один і той же час, і почало перевірку.

Як відомо, уряд Японії підписав контракт з Moderna на отримання 50 мільйонів доз вакцини COVID-19 до кінця вересня. Крім цього препарату, в країні застосовуються вакцини британсько-шведської компанії AstraZeneca і американо-німецького об’єднання компаній Pfizer і BioNTech.

За останніми даними, в країні одне щеплення від коронавірусу отримали 68,1 мільйона осіб, або 53,6% населення, а дві ін’єкції – 54,1 мільйона, або 42,6%.

Як повідомлялося, в США розглядають звіти про розвиток рідкісного захворювання серця у молодих людей – міокардиту – після щеплення вакциною Moderna.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: