Євросоюз розширив санкції проти Росії за анексію українського Криму. У списку санкцій увійшли вісім осіб, повідомляється на сайті Ради Європи в понеділок, 11 жовтня.

“Рада вважає, що ці вісім осіб слід включити у список осіб, структур і органів, щодо яких запроваджено обмежувальні заходи за їх роль у підриві або загрозі територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України”, – йдеться в офіційному журналі ЄС.

У список осіб, внесених до списку санкцій ЄС, входять співробітники правоохоронних органів – судді, прокурори і співробітники служб безпеки, відповідальні за виконання російського законодавства в незаконно анексованих Криму і Севастополі.

“Ці люди приймали упереджені рішення за політично вмотивованими справами, переслідували або придушували противників незаконної анексії Криму і Севастополя”, – йдеться в прес-релізі ЄС.

Серед осіб, які потрапили під санкції:

“Суддя Верховного суду” Криму Галина Редько

“Начальник УФСБ” по Криму і місту Севастополю Леонід Михайлюк

“Суддя Київського районного суду” міста Сімферополь Андрій Долгополов

“Прокурор” Південного військового округу Євген Колпіков

“Суддя Київського районного суду” Сімферополя Михайло Білоусов

“Голова Київського районного суду” Сімферополя Андрій Долгополов

“Слідчий” Управління Слідчого комітету Росії в Криму і Севастополі Магомед Магомедов

“Заступник голови Центрального районного суду” Сімферополя і колишній “суддя Київського районного суду” Сімферополя Віктор Можелянський

“Начальник” Головного слідчого управління Слідкому РФ по Криму і Севастополю Володимир Терентьєв.

У прес-релізі ЄС зазначено, що тепер під санкціями, пов’язаними з порушенням територіальної цілісності України, перебувають 185 фізичних та 48 юридичних осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: