карантин, коронавірус, ковід

Закриття шкіл також не є ефективним заходом у боротьбі з коронавірусом.

Європейські держави можуть уникнути введення режиму ізоляції за умови, що більшість жителів будуть носити маски. Про це заявив голова європейського підрозділу Всесвітньої організації охорони здоров’я Ганс Клюге, інформує «Інтерфакас-Україна».

«Введення локдаунів можна уникнути, я дотримуюся позиції, що локдауни – це крайні заходи. Якщо використання масок досягне 95%, необхідності у карантинах не буде», – сказав Клюге.

Він також зазначив, що закриття шкіл не є ефективним заходом у боротьбі з коронавірусом, оскільки діти та підлітки не сприяють поширенню Covid-19. Тому початкові школи в Європі повинні продовжувати роботу в очному режимі.

Нагадаємо, зараз у зв’язку із другою хвилею коронавінусу, у країнах Європи повертають карантинні обмеження. В Україні введено так званий «карантин вихідного дня». Протиепідемічні заходи посилені з опівночі суботи до опівночі понеділка. Також уряд скасував адаптивний карантин. Однак, на думку експертів, без запровадження місячного локдауну змінити ситуацію на краще не вдасться.

У четвер, 19 листопада, президент Володимир Зеленський підписав закон про запровадження штрафу від 170 до 255 грн за перебування в громадських будівлях та транспорті без масок. Штрафувати людей за порушення будуть вже з 21 листопада.

У світі, за даними американського Університету Джонса Гопкінса, станом на ранок 19 листопада коронавірусом заразилося 56247982 (+669 тис. протягом доби) людини. Від Covid-19 померло 1349339 (+12 тис.) осіб, одужало понад 36 млн хворих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: