Євросоюз запропонував США об’єднати зусилля у протидії Росії. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на проект спільної заяви для саміту ЄС-США, яку Брюссель надіслав до Вашингтона.

“Ми єдині в нашому принциповому підході до Росії, і будемо рішуче реагувати на її повторювану модель негативної поведінки і зловмисної діяльності”, – цитує агентство текст проекту документа.

У ньому також пропонується “тісно консультуватися і співпрацювати з усього спектру загальних проблем і можливостей в рамках наших відповідних аналогічних багатогранних підходів до Китаю”.

“Саміт дозволить Європі і США “підтвердити тверду прихильність порядку, заснованого на міжнародних правилах, в тому числі шляхом зміцнення багатосторонніх інституцій та зміцнення співробітництва в галузі зовнішньої політики і безпеки заради більш демократичного, справедливого, спокійного і безпечного світу”, – йдеться в проекті заяви.

Bloomberg передбачає, що на саміті Євросоюз і США разом оголосять про намір протистояти “натиску” Росії на громадянське суспільство, опозицію і незалежні засоби масової інформації.

Bloomberg нагадує, що саміт ЄС-США запланований на 15 червня в Брюсселі, а також звертає увагу, що за ним повинна послідувати женевська американо-російська зустріч на вищому рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: