Середній вік українських заробітчанин становить 30-40 років. За експертними оцінками, Україну щорічно залишають від 2 до 3 млн громадян.

Про це розповів міністр економіки Олексій Любченко під час всеукраїнського форуму “Україна 30. Трудові ресурси”, повідомляє Ukraine30 в Telegram. Також він додав, що Україна є лідером в Європі за кількістю працездатного населення, що працює за кордоном.

“30-40 років – це середній вік нашого заробітчанина, який визначився і, на жаль, не на користь України. Скільки їх таких – молодих, активних, освічених, які створюють економічне зростання нашим сусідам? На жаль, назвати точну кількість наших громадян, які не знайшли себе в Україні, неможливо. За експертними оцінками, від 2 до 3 млн стабільно щороку”, – заявив Любченко.

Нагадаємо, українці в 2021-му почали заробляти в Польщі як мінімум на 1,4 тис. грн більше (або 200 злотих). Також збільшилися зарплати і в Чехії. Разом з тим влітку значно зросла кількість вакансій.

За словами президента Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василя Воскобойника, зарплата у всіх країнах Європи потроху збільшується: в середньому на відсоток зростання економіки або відсоток, який вибирає для себе той чи інший уряд.

Як раніше писав OBOZREVATEL, кількість вакансій для українських заробітчан у Чехії і Польщі за даними Opendatabot злетіло в 1,7 раза. Серед найбільш затребуваних працівників: пакувальники, працівники складів, електрики і будівельники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: