За період з 2008 по 2021 рік щонайменше 379 осіб у ​​світі загинули, коли робили селфі (автопортрет). Про це свідчать дані дослідження, яке опубліковано в Journal of Travel Medicine.

Іспанські аналітики з Foundation iO відзначили, що кількість смертей під час селфі зменшилася з початком пандемії COVID-19, але швидко зросла з покращенням епідеміологічної ситуації – вона досягнула 31 випадку за перші сім місяців поточного року. У середньому це еквівалентно одній смерті на тиждень.

Вчені вивчили статистику загибелі осіб, яку пов’язують із селфі, у період із січня 2008 року до липня 2021 року завдяки інструменту епідеміологічної розвідки під назвою Heimdllr-Project. Він може ідентифікувати всю інформацію, яку публікують у мережі про цей тип подій.

Наголошується, що метод не реєструє випадків, які не призвели до смерті чи не потрапили в ЗМІ.

Переважно новини стосувалися 50 країн світу. Очолюють список країн із найбільшою кількістю смертей через селфі Індія (100 випадків), США (39 випадків) і Росія (33 випадки). Також у топ увійшли Пакистан, Бразилія, Австралія, Іспанія, Індонезія, Мексика, Болівія та Велика Британія.

Крім того, автори зібрали 10 найнебезпечніших місць на Землі для мисливців за селфі. Це – Ніагарський водоспад (США/Канада), Глен-Каньйон (США), Чарко-ель-Бурро (Колумбія), Пенья-Біч (Бразилія), водоспад Мланго (Кенія), Уральські гори (Росія), Тадж-Махал і долина Даудпатрі (Індія), острів Нуса-Лембонган (Індонезія) і архіпелаг Лангкаві (Малайзія).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: