За три квартали 2021 року експорт українських товарів і послуг до Європейського Союзу зріс на 47,9% порівняно з аналогічним періодом 2020 року. Відповідне зростання імпорту становить 26,8%

Повідомляє прес-служба Міністерства економіки.

Додається, що про це йшлося під час шостого засідання Комітету асоціації Україна-ЄС у торговому складі (КАТС) у Брюсселі.

“ЄС залишається головним торговельним партнером України із загальною часткою в загальному торговому обороті обсягом 39,8%”, – йдеться в повідомленні.

За словами заступника Міністра економіки Тараса Качки, в абсолютних вимірах зросла торгівля рудою. Експорт з України склав 16 млн тонн з початку року, що на 3,7 млн тонн (29%) більше торішнього показника.

У той же час, за десять місяців календарного року Україна продала в ЄС 6,1 млн тонн зернових – на два млн тонн менше проти десяти місяців минулого року. Хоча в грошовому еквіваленті цей експорт більше на $54 млн. Це пов’язано з меншим урожаєм в минулому році.

Разом з тим на 20% зріс експорт виробів з дерева – 1,2 млн т. На 39% зріс обсяг експорту меблів і досяг 276 тисяч т за 10 місяців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: