Глава Міноборони Білорусі Віктор Хренін заявив, що Білорусь готова забезпечити свою безпеку за потреби разом “з головним стратегічним союзником” – Росією.

Про це повідомляє БелТА у п’ятницю, 12 листопада.

“Створена система реагування на будь-які загрози та виклики дозволяє нам забезпечити безпеку країни, у тому числі за потреби з нашим головним стратегічним союзником – Російською Федерацією”, – сказав Хренін.

“Ми готові захистити рубежі Союзної держави та в найкоротші терміни створити необхідне угруповання військ на будь-якому напрямку. Спроби залякати нас і безпідставно звинуватити змушують нас реагувати адекватно на цю ситуацію”, – додав міністр.

За його словами, активність біля кордонів Білорусі нібито “за силами, засобами та масштабами ніяк не пов’язана з міграційною кризою”. Як стверджує Хренін, біля західних кордонів Білорусі перебувають понад 15 тисяч військових, задіяно засоби ППО, розгорнуто 12 польових таборів для розміщення польських військовослужбовців та техніки.

Нагадаємо, що раніше Білорусь звинуватила Польщу у розв’язанні конфлікту. Польща нібито хоче розв’язати конфлікт та втягнути до нього Європу, стверджують у Міноборони Білорусі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: