Нарада під головуванням секретаря РНБО щодо оцінки ситуації навколо і всередині України запланована на 14 лютого.

Закрита нарада Ради національної безпеки та оборони України відбудеться у понеділок, 14 лютого, у Верховній Раді. Про це повідомляє “Укрінформ” із посиланням на коментар прессекретаря голови Ради Марії Дейнеко.

Повідомляється, що нарада пройде під головуванням секретаря РНБО Олексія Данилова, на ній розглянуть ситуацію навколо та всередині нашої країни.

“На 16 годину 14.02.2022 року заплановано нараду під головуванням секретаря РНБО з питання оцінки ситуації навколо та всередині України”, — зазначила Дейнеко.

До участі у нараді РНБО запрошено керівництво Верховної Ради, представників фракцій та груп, голів парламентських комітетів з питань національної безпеки, оборони та розвідки, правоохоронної діяльності та зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Зазначимо, що раніше планувалося, що закрите засідання РНБО проведуть у Раді у неділю, 13 лютого. Анонсувалося, що у ньому візьмуть участь керівництво Верховної Ради, лідери парламентських фракцій та груп, представники силових органів, а також представники економічного блоку.

Нагадаємо, що за підсумками останнього, виїзного засідання РНБО у Харкові проти каналу “Наш” ввели санкції. Крім персональних обмежень, на засіданні також розглянули питання щодо стратегії морської безпеки України та відправлення українського контингенту до Іраку для участі у місії НАТО.

Також під час брифінгу після засідання секретар РНБО Олексій Данилов запевнив, що в Україні не відключатимуть інтернет та мобільний зв’язок у разі вторгнення РФ. Також він заявив, що українська влада та дипломати роблять все можливе, щоб запобігти вторгненню російських військ до нашої країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: