На сьогодні ЗСУ готові до виконання завдань – Збройні сили України збільшено на 11 тисяч осіб.

Про це повідомив на брифінгу за підсумками засідання РНБО міністр оборони Олексій Резніков, передає Укрінформ.   «Згідно з приписом закону… чисельність ЗСУ була збільшена на 11 тисяч. З яких 10 тисяч – це сили тероборони, одна тисяча – сили спеціальних операцій, які мають забезпечувати рух опору», – сказав він.

Рєзніков уточнив, що 10 тисяч, які будуть військовослужбовцями ЗСУ, сьогодні формуються. Водночас уже сформовано Командування сил тероборони. Сформовано чотири регіональних управління – Схід, Захід, Південь і Північ. Крім того, сьогодні вже сформована у режимі мирного часу відповідна кількість батальйонів, і буде ще 25 бригад. «На сьогодні всі прикордонні області, в яких розгортаються сили тероборони, вже сформовані на 70 відсотків, що дозволяє виконувати поставленні завдання командуванню ЗСУ», – сказав міністр оборони.

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що може виникнути необхідність виділення додаткового фінансування на розгортання Сил територіальної оборони. За словами міністра, йде обговорення з командуванням тероборони щодо додаткового фінансування, що надалі обговорюватиметься з Прем’єр-міністром та міністром фінансів.

«Після цього ми звернемось до парламенту, можливо за необхідністю внесення змін до державного бюджету, якщо будемо розуміти, що потребуємо додаткового фінансування», – пояснив він. Резніков зауважив, що триває робота з органами місцевої влади з метою розгортання сил тероборони у режимі особливого періоду. «Працюємо над підготовкою приміщень для розміщення, для зберігання зброї та техніки».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: