«Наш край» закликає кожного українця встати на захист своєї землі. Захищати країну можна не тільки зброєю. Адже допомагати країні можна по різному. Про це заявили у партії «Наш край».

«Сьогодні ніхто з нас не може бути осторонь. Війна прийшла в життя кожного українця. І кожен може допомогти: хтось візьме зброю, хтось може допомогти українській армії грошима чи продуктами, хтось інформацією, хтось може прийняти біженців чи допомогти евакуювати людей з-під обстрілів, хтось може здати кров для потреб лікарень. Ми один народ, одна сім’я, маємо підтримувати ближніх і допомагати один одному», – заявили у політичній силі.

«Закликаємо усіх партійців «Нашого краю» спрямувати усі доступні ресурси на підтримку тероборони та армії. Представників громад, які знаходяться у «відносно спокійних» локаціях закликаємо організувати пункти прийому біженців. Забудьте про політичні розбіжності або амбіції. Відтепер ми всі члени однієї партії, ми народ України! Зброєю чи людяністю – ми будем до останнього боронити свою землю», – закликали у партії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: