Шостий президент України Володимир Зеленський повідомив, що народні депутати Верховної Ради повинні, перш за все, працювати на державу. Якщо суспільство не буде підтримувати рішення парламентарів, то розпуск Ради може мати місце.

Про це президент Володимир Зеленський повідомив в ефірі на телеканалі ICTV у програмі “Свобода слова” у понеділок, 2 листопада.Голова держави зазначив, що Україна знаходиться в непростій ситуації. Зараз по життєдіяльності держави б’ють епідемія коронавірусу, війна на Донбасі і економічна криза.

Зеленський підкреслив, що він готовий до радикальних заходів щодо парламенту, якщо суспільство не буде влаштовувати робота народних обранців. Це стосується і законопроєкту щодо перезавантаження Конституційного Суду України.

“Чи готовий я розпустити Раду? Я хочу, щоб цей парламент працював на державу, кажу вам відверто. Від реалізації наших планів і від висновків, які зроблять наші депутати, це також буде залежати. Якщо це буде політичний колапс і конфлікт, якщо не буде підтримки у “Слуг народу” в суспільстві, вони повинні розуміти відповідальність… Ми будемо виходити з цього кута навіть таким шляхом”, – зазначив президент.

Також Володимир Зеленський повідомив у прямому ефірі, що законопроєкт щодо Конституційного Суду не є узурпацією влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: