Президент Володимир Зеленський під час візиту в Житомирську область у четвер, 29 липня, представив нове командування Генштабу ЗСУ.

“Користуючись нагодою, я у вашій присутності також хочу окремо привітати із призначеннями і представити вам нових командирів у нашому війську. Це Головнокомандуючий Збройними силами України генерал-майор Залужний Валерій Федорович, начальник Генерального штабу ЗСУ генерал-майор Шаптала Сергій Олександрович і заступник Головнокомандувача ЗСУ Мойсюк Євген Георгієвич”, – сказав Зеленський.

“Ви всі чудово знаєте цих людей, знаєте, що це дійсно потужні бойові офіцери, найголовніше – патріоти України, які мають досвід, відвагу, великий авторитет серед наших військовослужбовців. Я дякую попередньому керівництву Генерального штабу ЗСУ і впевнений, що новопризначене нарощуватиме отриманий бойовий досвід, перехід української армії на стандарти НАТО і разом з Міністерством оборони України створить належні умови для всіх наших українських захисників”, – додав Президент.

Під час візиту на Житомирщину Зеленський привітав військових з п’ятою річницею Дня Сил спеціальних операцій.

“Щоб дати об’єктивну оцінку цим рокам і вашому значенню для нашого українського війська, я хочу нагадати один дуже відомий вислів: “Складні часи народжують сильних людей”, – а надзвичайно складні часи народжують Сили спеціальних операцій”, – заявив він.

Президент відзначив, що “ССО є наймолодшим і найсучаснішим видом військ в Україні”.

“У 2020 році ССО першими перейшли на типову структуру штабів армії країн НАТО і тісно співпрацюють із партнерами у формі взаємних візитів, тренувань, обміну передовим досвідом, при цьому окремі підрозділи повністю інтегровані із силами ССО НАТО”, – повідомив Зеленський.

Він відзначив 140-й центр ССО, який першим в історії України отримав сертифікат як підрозділ, що має право бути залученим до виконання завдань у складі НАТО.

https://www.facebook.com/watch/live/?v=251949696741388&ref=watch_permalink&t=0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: