Надання європейської перспективи Україні – логічний і очікуваний крок. Заради цієї мети країна буде працювати з усіма державами Євросоюзу. Про це заявив президент Володимир Зеленський на прес-конференції за підсумками 23-го саміту Україна-ЄС, який відбувся в Києві 12 жовтня.

“Саміт окреслив наші спільні здобутки і спільні позиції щодо політичної асоціації та інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС. Ми докладно обговорили прогрес в імплементації Угоди про асоціацію. Вона стала рушійною силою євроінтеграційних реформ і вивела на новий рівень наше двостороннє співробітництво. Її кінцева мета – повна інтеграція в Європейський Союз”, – сказав Зеленський.

Він додав, що Україна і Євросоюз досягли значного прогресу з часу попереднього саміту. Так, наприклад, було підписано Угоду про Спільний авіаційний простір, робота над яким тривала вісім років.

Згадав президент і Спільну заяву, ухвалену за результатами сьогоднішнього саміту.

“Цей документ містить потужні сигнали на підтримку територіальної цілісності і незалежності України, а також інтеграції України в політичний та економічний простір Євросоюзу”, – сказав Зеленський.

Крім цього, на саміті йшлося про “промисловий безвіз”. Так, ведуться переговори про оновлення митних тарифів і перегляд поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: