
Спочатку приїхав до Маріїнського палацу президент Польщі.
У Києві розпочалася зустріч президента України Володимира Зеленського з президентом Литовської Республіки Гітанасом Науседою та президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою.
Про це повідомили в Офісі президента України.
Як зазначається, переговори президентів відбуваються в Маріїнському палаці в Києві. Спочатку приїхав Анджей Дуда, а одразу за ним – Гітанас Науседа.
Після зустрічі президенти поспілкуються із представниками ЗМІ.
Чи приїде Байден?
Заступниця прессекретаря Білого дому Карін Жан-П’єр наголосила, що офіційний візит президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена до України поки не планується. Водночас Штати перебувають у “постійному контакті з українським урядом”.
Президент України Володимир Зеленський під час розмови з президентом США Джо Байденом, що відбулася 13 лютого, запропонував йому якнайшвидше приїхати в Україну.