Президент Володимир Зеленський заявляє, що рано вранці зв’язується із представниками Кабміну. Про те, як будить міністрів, Президент розповів під час засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих і регіональних влад, який проходить 3 червня в Хмельницькому.

“Я десь о 5:30 або о 6 ранку кожен день читаю різну інформацію, важливу і не дуже. І після цього розмовляю із прем’єром, з міністрами, потроху вони вже звикають, що ми занадто рано починаємо розмовляти, починаємо працювати. Іноді я даю свої сигнали раніше їх iPhone”, – сказав Зеленський.

Також, серед іншого, він наголосив на досягненнях українських айтішників.

“Сьогодні вранці ми спілкувалися з міністром цифровізації нашої країни Михайлом Федоровим, і він сказав, що вже кілька країн замовляють у нас концепт Дія. Тому хочу вам сказати, ми не завжди позаду, ми рухаємося вперед”, – зауважив Зеленський.

Глава держави заявив, що під час програми Велике будівництво в найближчі кілька років реалізується близько 1 000 проектів.

Він також відзначив, що успішна реалізація програми багато в чому залежить від злагодженої взаємодії центральної та регіональної влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: