Президент Володимир Зеленський у рамках робочого візиту до США в четвер, 2 вересня, виступив перед експертами Стенфордського університету в Каліфорнії. Деталі промови оприлюднила прес-служба глави держави.

Передусім український лідер зазначив, що для нього велика честь виступати перед професорським складом Стенфордського університету, і ця подія, за його словами, доводить, що “все можливо”.

Президент розповів слухачам про досягнення України в боротьбі з бюрократією і сферах машинобудування та дорожнього будівництва в умовах війни на сході країни.

“Україна, яка протистоїть одній із найпотужніших армій світу – армії Російської Федерації. У якої анексована й окупована частина території, за площею більша від деяких штатів Америки. І в цих умовах Україна будує демократичну, вільну, відкриту державу”, – сказав Зеленський.

Також він згадав про проект “держава у смартфоні”, завдяки якому вже 26 мільйонів українців можуть користуватися багатьма цифровими документами. “Україна стала першою державою у світі, яка має цифровий паспорт”, – нагадав він.

Нарешті, глава держави озвучив цілі країни на найближчий час.

“Для нас це дуже важливо: повернути Крим, повернути Донбас. Ми будемо сильною і успішною країною – лідером Європи. Чому я впевнений у цьому? Тому що можливо все”, – підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, напередодні український лідер також зустрівся з гендиректором компанії Apple Тімом Куком. Сторони обговорили ряд питань, включаючи подальше розширення присутності Apple в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: