Президент України Володимир Зеленський заявив, що висловлювання деяких політиків України негативно впливають на поставки вакцини з Індії. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

За словами президента, процес вакцинації стикається зі складнощами, оскільки в Індії діє обмеження на експорт вакцини, і Україна розраховує, що індійський уряд перегляне це рішення.

“Однак слід розуміти, що позитивному вирішенню цього питання аж ніяк не сприяють, а скоріше – сильно заважають і публічні висловлювання окремих українських політиків. Вони почали масштабну і брудну кампанію з метою дискредитації як самої вакцини, так і процесу вакцинації в цілому”, – заявив Володимир Зеленський.

Президент сказав, що “політики втратили голову в гонитві за швидкою популярністю, і їм байдуже, що через їхні негативні висловлювання можуть вмирати українці”.

“Я переконливо закликаю цих політиків: дуже виважено підбирайте слова, що вилітають з вашої ротової порожнини. Тому за кожне з цих слів неодмінно доведеться відповідати. І перед законом України, і перед Богом. Що для вас більший аргумент – вирішуйте самі”, – заявив президент України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: