Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Вселенським Патріархом Варфоломієм, який прибув з візитом в Україну на запрошення Глави держави з нагоди 30-річчя Незалежності. Про це в п’ятницю, 20 серпня, повідомляє Офіс президента.

“Для мене особисто, для України, для нас всіх – це велика честь, що ви приєдналися до нас в такі важливі дні, коли ми відзначаємо 30-річчя нашої незалежності. Це для нас дуже важливе значення”, – заявив Президент на початку зустрічі.

Володимир Зеленський нагадав, що вже двічі за час своєї каденції був в гостях у Вселенського Патріарха, а Його Святість відвідує нашу країну в третій раз.

Зі свого боку Вселенський Патріарх подякував Президентові України за запрошення і зазначив, що щасливий бути на “прекрасній гостинній українській землі, особливо тоді, коли Україна святкує 30-ту річницю незалежності”.

“Для нас велика честь відсвяткувати разом з вами цю важливу для України дату”, – зазначив гість.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили питання мирного врегулювання на Донбасі, ситуацію з порушенням основних прав і свобод людини, свободи віросповідання на тимчасово окупованих територіях України.

Архієпископ Константинополя – Нового Риму і Вселенський Патріарх Варфоломій прибув до України напередодні ввечері. Це третій його візит в нашу країну. У вересні 1997 року Його Святість відвідував Одесу, а в липні 2008 року – Київ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: