Президентська фракція «Слуга народу» на позачерговому засіданні Верховної Ради не підтримала законопроект свого колеги, нардепа Антона Полякова про значне зниження тарифів для українців.

Про це народний депутат пише у себе в соціальних мережах.

Він зазначив, що такий необхідний для населення законопроект про зниження тарифів, запропонований ним, не підтримав «91 зрадник народу».

«Ось як« слуги »народу хочуть повернути українцям пільгові тарифи на електроенергію. Підсумок: 73 порядних депутата з монобольшінства і 91 зрадник Народу », – пише він.

За словами Полякова, «слуги» не захотіли голосувати за зниження тарифів, називаючи це «популізмом».

«І коли вони брешуть зараз про популізм, просто порівняйте постанову« слуг »за тарифами, проголосоване в січні і наприклад одне з моїх постанов, за яке« слуги »вчора не проголосували», – пише він.

Далі депутат порівнює дві постанови:

«Слуги» чемно попросили Кабмін «вівчіті питання», «податі Пропозиції», «рекомендуваті» та «Розглянуто можлівість» знизити тарифи.

У моєму ж постанові все чітко і ясно – «доручіті Кабінету міністрів України невідкладно внести зміни» і конкретні цифри », – говорить Поляков.

Депутат підкреслив, що через старого постанови, затвердженого в січні цього року, Кабмін наступні три роки нічого не зробить для зниження тарифів для населення. У свою чергу, запропонований ним варіант примусово змусив би уряд знизити тарифи.

«А ви зовсім не« слуги »народу, а просто зрадники», – підсумував Поляков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: